90mtr SCAPC udendørs drop kabel 3 stål 1 core ftth patch kabel hvid sort tilfældig farve IL inden for 0.3 dB forbindelseskabel SC/APC

kr120.33

Status: På lager

b558

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tlf:+86-13065838003

Offentlig SCAPC simplex FTTH drop patch kabel-singlemode SC ftth patchcord fiberoptiske forbindelseskabel IL

Funktioner:

● SC,SCA,LC,LCA,FC,FCA,ST,STA.....

● 3,0 mm 2.0 mm, simplex, duplex

● PVC-kappe

● Kinesiske garn

● Kinesiske fiber

● Singlemode-kabel:G652D

● Multimode kabel:OM3,OM4,OM5.

Specifikation:

Type

SM/UPC

SM/APC

MM/UPC

Indskydningsdæmpning

≤0.3 dB

≤0.2 dB

≤0.2 dB

Return Loss

≥50dB

≥60dB

≥35dB

Opbevaringstemperatur

-40℃ til +90℃

-40℃ til +90℃

-40℃ til +90℃

Arbejdstemperatur

-40℃ til +85℃

-40℃ til +85℃

-40℃ til +85℃

Repeterbarhed af IL

≤0.1 dB

Levetid

1000 mate/demate cykler

Tags:Sxcore, Sx Os, Apc, Apc-stik, En Del Skifte, Apc Kabel, Sx Kerne, Sx Core Lite, Sx Core Team Xecuter, Puce Sx Kerne.

Længde 90Mtr
Model-Nummer FOPC-drop-SM-SX
Pakke Ja
Certificering CE
Mærke NoEnName_Null
Type Simpleks
ANTAL 1 stk
Produkter Status Lager
Item fiberoptiske patchcords
Jakke PVC
Drop Kabel 1 kerne 3 stål
Oprindelse KN(Oprindelse)
Stik SC-SC
fber SM

Skriv en anmeldelse!

90mtr SCAPC udendørs drop kabel 3 stål 1 core ftth patch kabel hvid sort tilfældig farve IL inden for 0.3 dB forbindelseskabel SC/APC

Skriv en anmeldelse!

Relaterede varer